Europa 19 01

Jestem Europejczykiem  – „ Znam swój kraj - Polskę” pod  takim hasłem odbyła się 21 listopada 2019r.  w Szkole Podstawowej w Rudniku, XIV  edycja Gminnego Konkursu dla klas II – IV. 

Więcej…

galeria

k taniec 19 a

Dnia 23.05.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się IX Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca i Piosenki, pt. „Bajkowa Kraina”. Na konkurs przybyły wszystkie przedszkola z naszej Gminy.

Więcej…

k gwara 19

Zespół Szkolno-Przedszkolny wziął udział w  XI edycji Konkursu Gwary Śląskiej organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu w kategorii przedszkola.

Więcej…

k religijny 19

26 kwietnia nasza szkoła była współorganizatorem XI Rejonowego Drużynowego Konkursu Religijnego "Na drodze Cię, Jezu spotykam" pod honorowym patronatem Starosty Raciborskiego i Wójta Gminy Rudnik. Konkurs odbył się we współpracy ze Szkołą Podstawową w Rudniku (Daniela Stiebler).

Więcej…

galeria

matma 19 a

26 kwietnia 2019r.  w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Brzeźnicy odbył się XIV Gminny Konkurs Matematyczny Klas I-III " Mistrz Matematyki". Do konkursu przystąpiło 29 uczniów kl I-III z pięciu szkół : Rudnika, Grzegorzowic, Szonowic, Gamowa i Brzeźnicy. Eliminacje do konkursu odbywały się w macierzystych placówkach uczniów.

Więcej…

Więcej artykułów…