Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

Strefa czerwona
Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę zdalną.

Więcej…

Szanowni Państwo, Drodzy uczniowie!
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, po uzyskaniu rekomendacji Państwowego Inspektora Sanitarnego oraz Organu prowadzącego wprowadzam od dnia 22.10.2020 r. do dnia 4.11.2020 r. zdalne nauczanie w klasach IV-VI. Pozostałe klasy będą uczęszczały do szkoły. Przedszkole będzie funkcjonowało zgodnie z planem.

Więcej…

Akcja charytatywna "Nakręcamy się dla Oliwki".

W czwartek i piątek (08-09.10.2020) odbędzie się w naszej placówce zbiórka nakrętek.

Zapraszamy do wspólnej akcji!

 

Drodzy Rodzice!
We wtorek tj.29.09.2020 r. o godz. 16.00 w sali nr 3 odbędzie się zebranie. Wszystkich uczestników obowiązują maseczki ochronne oraz zachowywanie dystansu.
Zapraszamy

12 września 2020 r. - nasz przedszkolak - Zuzia zatańczyła na koncercie charytatywnym dla 11-letniej Paulinki na zamku Piastowskim w Raciborzu.

Więcej…

Więcej artykułów…