Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

Półmetek wakacji przyniósł dobre wieści dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy.

Po letniej przerwie uczniowie i nauczyciele rozpoczną realizację  międzynarodowego projektu edukacyjnego. Międzynarodowe wizyty i spotkania posłużą wymianie doświadczeń i dobrych praktyk, umożliwią poznanie kraju i kultury partnera. Dzięki nim będzie można doskonalić umiejętności językowe oraz poznać rówieśników z Europy.
Projekt potrwa 2 lata i będzie finansowany w ramach programu Erasmus +. To pierwszy projekt placówki w Brzeźnicy. W ramach projektu "European cultural heritage to develop literacy skills" współpracować będziemy ze szkołami z Wielkiej Brytanii (Plymouth), Rumunii (Dumbraveni), Włoch, Sycylii (Ragusa) i Turcji (Stambuł). Jego pełna wartość wynosi 21 750 euro.
E.R.