Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

Kiermasz 19 01

W sobotę 14 grudnia br. odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy. Po przywitaniu gości przez dyrektor placówki Ewę Ryś nauczyciele biorący udział w projekcie Erasmus+ przedstawili prezentację z wyjazdu do Wielkiej Brytanii. Prezentację można obejrzeć pod adresem: https://youtu.be/OB7LvjnRtJU
  Następnie zaprosiliśmy razem z dziećmi specjalnego gościa – Mikołaja!

Po przywitaniu na scenę wkroczyły dzieci. Mikołaj z ogromnym zainteresowaniem wysłuchał dzieci przedszkolne, a następnie uczniów ze szkoły. Występy dzieci  wprowadziły wszystkich obecnych w nastrój świąteczny. Dużą rolę odegrała także oprawa muzyczna. Kulminacyjnym punktem programu było rozdanie przez Mikołaja i jego pomocników prezentów. Każde dziecko otrzymało worek pełen słodyczy. Dorośli z zainteresowaniem obejrzeli program artystyczny, popijając kawę i delektując się wspaniałym ciastem domowego wypieku. W trakcie kiermaszu można było zakupić świąteczne ciasteczka oraz losy. Za pracę włożoną w przygotowanie kiermaszu jeszcze raz serdecznie dziękujemy! Dziękując wszystkim za udział w imprezie mamy nadzieję, że pozostawiła one niezatarte wrażenia wśród dorosłych i dzieci.
E.R.