Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów: Szkoły Podstawowej im. abp. J. Gawliny w Rudniku oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy do udziału w powiatowym, drużynowym konkursie religijnymNa drodze Cię, Jezu spotykam” skierowanym do uczniów kl. IV-VI powiatu raciborskiego.
Konkurs jest objęty patronatem Starosty Raciborskiego i Wójta Gminy Rudnik.

Więcej…

Europa 19 01

Jestem Europejczykiem  – „ Znam swój kraj - Polskę” pod  takim hasłem odbyła się 21 listopada 2019r.  w Szkole Podstawowej w Rudniku, XIV  edycja Gminnego Konkursu dla klas II – IV. 

Więcej…

galeria

k taniec 19 a

Dnia 23.05.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się IX Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca i Piosenki, pt. „Bajkowa Kraina”. Na konkurs przybyły wszystkie przedszkola z naszej Gminy.

Więcej…

k gwara 19

Zespół Szkolno-Przedszkolny wziął udział w  XI edycji Konkursu Gwary Śląskiej organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu w kategorii przedszkola.

Więcej…

k religijny 19

26 kwietnia nasza szkoła była współorganizatorem XI Rejonowego Drużynowego Konkursu Religijnego "Na drodze Cię, Jezu spotykam" pod honorowym patronatem Starosty Raciborskiego i Wójta Gminy Rudnik. Konkurs odbył się we współpracy ze Szkołą Podstawową w Rudniku (Daniela Stiebler).

Więcej…

Więcej artykułów…