Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

K plastyczny 20 1

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Gdy myślę misje…” została rozstrzygnięta! 21 maja komisja konkursowa wyłoniła laureatów w każdej z 4 kategorii wiekowych. W tym roku w konkursie wzięło udział 627 prac dzieci i młodzieży z całej Polski. Cieszymy się sukcesem Alicji Piwowar, która zajęła 1. miejsce w kategorii dzieci przedszkolne.

Więcej…

galeria

Misje 20

W zeszłym tygodniu Zespół Szkolno-Przedszkolny odwiedzili niespodziewani goście z Afryki, czyli klerycy z Ghany. Kleryk Isaac i Godfred są misjonarzami - werbistami i przyjechali do Polski na studia, aby przygotować się do kapłaństwa.

Więcej…

Mistrz fletu 19 01

6 grudnia w auli Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” w Raciborzu odbyła się XIX edycja Wojewódzkiego Konkursu Mistrz Fletu.

Więcej…

bibl19 w1

28 listopada w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Hej, przygodo!”.

Więcej…

sala sp 19 06

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy otwarto salę integracji sensorycznej oraz doświadczania świata. Poprzez terapię integracji sensorycznej można sprawić, że uczenie się będzie łatwiejsze i bardziej efektywne. Integracja sensoryczna to prawidłowa organizacja wrażeń sensorycznych napływających przez receptory.

Więcej…

Więcej artykułów…