Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

Po raz kolejny nasze przedszkole (ZSP Brzeźnica) wzięło udział w ogólnopolskim biegu. Każde dziecko przebiegło od 100 do 200 m. Imprezę sportową otworzyli - pan Tomasz Kruppa - zastępca Wójta gminy Rudnik oraz pani Ewa Ryś - dyrektor. Na początku była rozgrzewka, którą poprowadzili biegacze - pani Jola i pan Sylwek.

Więcej…

Zapraszamy Wszystkich do obejrzenia relacji  na facebooku z Dnia Przedszkolaka!

Było super!

Drodzy Rodzice!
Nasze przedszkole przystąpiło do Kampanii edukacyjno - informacyjnej "MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech".

Więcej…

galeria

Jaselka 20 01

Dnia 10 stycznia 2020 r. przedszkolaki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy zaprosiły swoich Rodziców na obejrzenie przygotowanych dla nich jasełek.

Więcej…

25 listopada 2019 roku w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Od rana dzieci czekała niespodzianka - do sali prowadziły ślady, które okazały się śladami wielkiego misia, który towarzyszył nam cały dzień!

Więcej…

Więcej artykułów…